Перш ніж в 2013 році випустити на своєму меблевому виробництві свої перші міжкімнатні двері - ми 20 років продавали, встановлювали і обслуговували італійські преміальні двері.
Тисячі дверей. Різних брендів. Світових лідерів.
Творчість - це коли вдається поєднати частини різного, вважав Стів Джобс.
Три моделі нашої програми дверей прихованого монтажу - це компіляція кращого, вдвічі дешевше аналогічного італійського.Кілька порад перед покупкою міжкімнатних дверей
Прізвище
Ім`я
Телефон
E-mail
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"

У 2013 РОЦІ МИ ПЕРШИМИ В УКРАЇНІ ВИПУСТИЛИ ДВЕРІ З ПРИХОВАНОЮ КОРОБКОЮ ІЗ ІТАЛІЙСЬКОГО АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ.

Ми дивимося на двері, як на "меблевий" елемент інтер'єру і враховуємо необхідність
пов'язати дизайн дверей з дизайном решти меблів.
Найдосвідченіший виробник
З 1996 року ми продаємо і встановлюємо міжкімнатні двері. Спочатку іспанські, потім преміальні німецькі та італійські. Тисячі проектів. Десятки тисяч дверей.
Це стало передумовою в 2013 році запуску на нашому меблевому виробництві першої в Україні моделі міжкімнатних дверей з прихованим коробом з алюмінію.
Сьогодні в нашій лінійці 3 найбільш інженерно просунутих моделі з висотою полотен до 5 метрів.
Алюмінієві лутки з Італії
Ми закуповуємо італійські алюмінієві коробки (лутки) для всіх моделей своїх дверних блоків. Їх ми фрезеруємо «під розмір» і виготовляємо дверні полотна на своєму меблевому виробництві. Такі коробки мають всі міжнародні сертифікати і застосовуються в престижних європейський будівельних проектах. У них збільшений розмір (65 мм) і збільшена товщина стінок. Виконані вони тільки з первинного алюмінію, анодовані і пофарбовані в Італії. Гарантують багаторічну стабільність дверного блоку.

Універсальні дверні блоки з примиканням «чверть»
Конструкції наших полотен і луток такі, що можна розташувати поруч двері «тягнути» і двері «штовхати» і домогтися візуальної ідентичності в закритому стані. Торцева сторона полотна має краще прилягання з вирізом «чверть».
Рішення «проблеми плінтуса»
Якщо у вашому інтер'єрі використовується не вбудований, а звичайний накладний плінтус - виникає проблема при відкриванні - полотно іноді впирається в плінтус. Так пошкоджується і полотно і плінтус. Модель Axis використовує італійські виносні осьові петлі верх-низ. Завдяки їх інжинірингу полотно здатне «обійти» будь-який плінтус товщиною до 25 мм.

Запитати у експерта
Прізвище
Ім`я
Як з вами зв`язатися?
Телефон
E-mail
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"
Про нас
З 1995 року ми присвячуємо себе преміальним інтер'єрам.

Ми навчилися бачити і відстежувати тренди, розуміти,що набирає актуальності, а що застаріває. відзначати створене надовго від тимчасових примх моди.

Наші семінари та навчальні програми відвідали тисячі українських і зарубіжних дизайнерів, а також підприємці меблевої індустрії. Ми створюємо красиві речі і допомагаємо в цьому іншим.


Віталій Івахов
власник бренду "100% Інтер'єр»

"Я з великою повагою ставлюся до компанії та людей, які мають багатий досвіт здатні вчитися новому і створювати інноваційні продукти. Мене дійсно вражає здатність Віталія і його команди працювати над проектом з емпатією та самовіддачею. Дуже яксраво віризняє компанію серед інших застосування дизайн-мислення як метод створення проектив - здатність проявляти емпатію, чути свого споживача і вирішувати його проблеми."
Олександр Акименко
Випускник Стенфордського університету. Консультант, викладач программ з дизайн-мислення
"Ця компанія не продає мені продукт, вона продає спосіб життя. Вони цінують мій час, знають, що мені потрібно не питаючи напряму, що я хочу і вражають рішеннями. Я не знаю хто ще б міг так просто говорити про складне, про дизайн, як Віталій Івахов (власник "100% Інтер'єр")! Це живий путівник у світ трендів та знавець усіх аспектів потреб клієнтів. Мабуть потрібно так само як він любити свою справу, аби приносити стільки користі оточуючим. "
Ольга Іванченко
Координатор проектів відділу з розвитку і фінансування ЄБРР в Україні, Куратор ініціативи з розвитку меблевого сектору в рамках EU4Business
"Дизайн від Віталія Івахова - це про розуміння глибинних потреб власника інтер'єру. Це про практичність, про функціональність це про твої відчуття. Віталій - майстер зібрати твої бажання і потреби в цілісний красивий і неймовірно зручний образ."
Тарас Комаренко
"Smart People" Керівник навчальних програм для меблевого бізнесу, власник консалтингової компанії.
"Для мене Віталій, це людина яка вражає глибиною знань про дизайн і створення меблів. Для нього меблі, це не про гарну картинку! Це про цінність, функціонал і комфорт які вони будуть створювати для своїх господарів.


Володимир Патіс
Президент української асоціації меблевиків УАМ. Керівник компанії «Ескада-М»
"С Иваховым и его компанией знакома с 2008 года. Их всегда отличало стремление и способность замечать самые актуальные мировые тренды в дизайне и создавать инновационные интерьерные продукты. А также систематизировать, все раскладывать по полочкам и делать сложное доступным"
Ольга Богданова
Архітектор. Співвласник студії 2b group."Віталій - нереально крутий дизайнер! Та до того ж, його меблі дуже практичні та функціональні."
Андрій Завальнюк
Власник і керівник компанії Меблеві Технології.
" Для моєї компанії Івахов - це повна зміна свідомості! Це осмислення свого місця і своєї справи. Він мабуть единий в Україні, хто має такий шалений досвід в дизайні і меблях в комплексі з ВІДЧУТТЯМ прекрасного і трендового. Тож нашій компанії дуже пощастило, що саме він консультував нас і допомогав змінитись. Завдяки цим трансформаціям, після Івахова, ми думаємо не тільки про підкорення ринку України, а навіть про світові ринки."
Світлана Гайдайчук
Власник меблевої компанії Вавілон,
багаторазового переможця меблевих конкурсів в Україні"Виталий Ивахов обладает не только отменным вкусом и тонким дизайнерским чутьем, но и колоссальным жизненным опытом и такой же мудростью. Есть люди, которые хороши в своем деле- и только, а есть гуру, мудрецы. Как, в случае Виталия- он гуру дизайна!."
Надія Родіонова
Директор компанії Лівінг Вуд - офіційного представника легендарних австрійських фарб Адлер в Україні.
КОНТАКТИ

КИЇВ
ВУЛ. ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, 16А
050 456 27 88
050 450 73 76
050 454 89 95
PROJECT.100PRO@GMAIL.COM

ЗАПОРІЖЖЯ
ВУЛ. АНТЕННА, 11
050 484 01 22
project.100pro@gmail.com