ЯК СВІТЛО ЗМІНЮЄ інтер'єр?
Інтер'єр - це не просто набір предметів. Це культурне середовище, яке впливає і на саму якість нашого життя. Предмети в інтер'єрі об'єднуються в серії, виконують свої ролі, народжують емоції. Вони і відбивають світло , і поглинають його, і створюють тіні. Простори стають сценами і декораціями.

Світло-інструмент дизайну інтер'єру.
Яку вибрати товщину світла?
Де розташувати заливки і акценти?
Які кути розсіювання і які освітленості вибрати?
Як спланувати тіні?
Будуть вони м'якими або контрастними?
Які сценарії освітлення рознести по групах на різні вимикачі?


ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНО ЕСКІЗ ПРОФЕСІЙНОГО СВІТОВОГО СЦЕНАРІЮ
Проектування світлового сценарію
Ім`я/Прізвище
Телефон
E-mail
Прикріпити план приміщення з розташуванням меблів
Планований бюджет
Ваші зауваження (за потребою)
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"
10 правил світлового сценарію
Ім`я/Прізвище
Телефон
E-mail
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"

НЕ КІЛЬКІСТЬ СВІТЛОВИХ ПРИЛАДІВ, А ПРАВИЛЬНІСТЬ ЇХ ПІДБОРУ, РОЗМІЩЕННЯ І НАЛАШТУВАННЯ ВИЗНАЧАЮТЬ УСПІХ СЦЕНАРІЮ ОСВІТЛЕННЯ
Визнання
Зірки світової архітектури - Петер Цумтор, Девід Чіпперфілд, Кенг Кума, Neri & Hu, мережі магазинів Hermes, Valentino, Bottega Veneta і багато інших для своїх знакових проектів вибирають освітлювальні прилади Viabizzuno.
360°
Для проекту освітлення з використанням LED приладів важливо, щоб всі прилади були від одного виробника. Це гарантує відповідність сценарію очікуванням. Тому що параметри світла у різних виробників не збігаються.В каталозі Viabizzuno - 6 мільйонів можливих конфігурацій світильників. Це дозволяє відповісти на будь-які завдання з "одних рук".
2 в 1
Унікальні системи вбудованих в архітектуру алюмінієвих профілів Viabizzuno дозволяють розмістити в них одночасно джерела і розсіяного, і спрямованого світла. Такі ж здібності у наших трекових систем. Це дозволяє, використовуючи єдиний елемент, що виглядає цілістно і лаконічно, повністю вирішити задачу освітлення всіх зон кімнати, з можливістю доповнення, настройки і модуляції. І при цьому підкреслити геометрію просторів, забезпечити зонування та ін.
Якість світла
Люди витрачають багато зусиль на підбір кольору і матеріалів в інтер'єрі. А потім спотворюють їх в значній мірі, вибравши освітлення зі світлодіодами низької якості. Всі прилади Viabizzuno оснащені кристалами LED з індексом передачі кольору 95 і 98 (що відповідає сонячним характеристикам) і кроком Мак-Адама 1 або 2 (мінімальні відхилення). Там, де важливі кольори та їх поєднання - відомі дизайнери завжди використовують Viabizzuno. Таке світло ще й краще впливає на зір.
Запитати у експерта
Ім`я/Прізвище
Як з вами зв`язатися?
Телефон
E-mail
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"
Про нас
З 1995 року ми присвячуємо себе преміальним інтер'єрам.

Ми навчилися бачити і відстежувати тренди, розуміти,що набирає актуальності, а що застаріває. відзначати створене надовго від тимчасових примх моди.

Наші семінари та навчальні програми відвідали тисячі українських і зарубіжних дизайнерів, а також підприємці меблевої індустрії. Ми створюємо красиві речі і допомагаємо в цьому іншим.


Віталій Івахов
власник бренду "100% Інтер'єр»

Про нас
З 1995 року ми присвячуємо себе преміальним інтер'єрам.

Ми навчилися бачити і відстежувати тренди, розуміти,що набирає актуальності, а що застаріває. відзначати створене надовго від тимчасових примх моди.

Наші семінари та навчальні програми відвідали тисячі українських і зарубіжних дизайнерів, а також підприємці меблевої індустрії. Ми створюємо красиві речі і допомагаємо в цьому іншим.


Віталій Івахов
власник бренду "100% Інтер'єр»


"Я з великою повагою ставлюся до компанії та людей, які мають багатий досвіт здатні вчитися новому і створювати інноваційні продукти. Мене дійсно вражає здатність Віталія і його команди працювати над проектом з емпатією та самовіддачею. Дуже яксраво віризняє компанію серед інших застосування дизайн-мислення як метод створення проектив - здатність проявляти емпатію, чути свого споживача і вирішувати його проблеми."
Олександр Акименко
Випускник Стенфордського університету. Консультант, викладач программ з дизайн-мислення
"Ця компанія не продає мені продукт, вона продає спосіб життя. Вони цінують мій час, знають, що мені потрібно не питаючи напряму, що я хочу і вражають рішеннями. Я не знаю хто ще б міг так просто говорити про складне, про дизайн, як Віталій Івахов (власник "100% Інтер'єр")! Це живий путівник у світ трендів та знавець усіх аспектів потреб клієнтів. Мабуть потрібно так само як він любити свою справу, аби приносити стільки користі оточуючим. "
Ольга Іванченко
Координатор проектів відділу з розвитку і фінансування ЄБРР в Україні, Куратор ініціативи з розвитку меблевого сектору в рамках EU4Business
"Дизайн від Віталія Івахова - це про розуміння глибинних потреб власника інтер'єру. Це про практичність, про функціональність це про твої відчуття. Віталій - майстер зібрати твої бажання і потреби в цілісний красивий і неймовірно зручний образ."
Тарас Комаренко
"Smart People" Керівник навчальних програм для меблевого бізнесу, власник консалтингової компанії.
"Для мене Віталій, це людина яка вражає глибиною знань про дизайн і створення меблів. Для нього меблі, це не про гарну картинку! Це про цінність, функціонал і комфорт які вони будуть створювати для своїх господарів.


Володимир Патіс
Президент української асоціації меблевиків УАМ. Керівник компанії «Ескада-М»
"С Иваховым и его компанией знакома с 2008 года. Их всегда отличало стремление и способность замечать самые актуальные мировые тренды в дизайне и создавать инновационные интерьерные продукты. А также систематизировать, все раскладывать по полочкам и делать сложное доступным"
Ольга Богданова
Архітектор. Співвласник студії 2b group."Віталій - нереально крутий дизайнер! Та до того ж, його меблі дуже практичні та функціональні."
Андрій Завальнюк
Власник і керівник компанії Меблеві Технології.
" Для моєї компанії Івахов - це повна зміна свідомості! Це осмислення свого місця і своєї справи. Він мабуть единий в Україні, хто має такий шалений досвід в дизайні і меблях в комплексі з ВІДЧУТТЯМ прекрасного і трендового. Тож нашій компанії дуже пощастило, що саме він консультував нас і допомогав змінитись. Завдяки цим трансформаціям, після Івахова, ми думаємо не тільки про підкорення ринку України, а навіть про світові ринки."
Світлана Гайдайчук
Власник меблевої компанії Вавілон,
багаторазового переможця меблевих конкурсів в Україні"Виталий Ивахов обладает не только отменным вкусом и тонким дизайнерским чутьем, но и колоссальным жизненным опытом и такой же мудростью. Есть люди, которые хороши в своем деле- и только, а есть гуру, мудрецы. Как, в случае Виталия- он гуру дизайна!."
Надія Родіонова
Директор компанії Лівінг Вуд - офіційного представника легендарних австрійських фарб Адлер в Україні.
Контакти

Київ
вул. ВасилЯ Липківського, 16а
050 456 27 88
050 450 73 76
050 454 89 95
PROJECT.100PRO@GMAIL.COM

Запоріжжя
вул. Антенна, 11
050 484 01 22
project.100pro@gmail.com