ЯК СВІТЛО ЗМІНЮЄ інтер'єр?
Інтер'єр - це не просто набір предметів. Це культурне середовище, яке впливає і на саму якість нашого життя. Предмети в інтер'єрі об'єднуються в серії, виконують свої ролі, народжують емоції. Вони і відбивають світло , і поглинають його, і створюють тіні. Простори стають сценами і декораціями.

Світло-інструмент дизайну інтер'єру.
Яку вибрати товщину світла?
Де розташувати заливки і акценти?
Які кути розсіювання і які освітленості вибрати?
Як спланувати тіні?
Будуть вони м'якими або контрастними?
Які сценарії освітлення рознести по групах на різні вимикачі?


ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНО ЕСКІЗ ПРОФЕСІЙНОГО СВІТОВОГО СЦЕНАРІЮ
Проектування світлового сценарію
Прізвище
Ім`я
Телефон
E-mail
Прикріпити план приміщення з розташуванням меблів
Планований бюджет
Ваші зауваження (за потребою)
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"
10 правил світлового сценарію
Прізвище
Ім`я
Телефон
E-mail
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"

НЕ КІЛЬКІСТЬ СВІТЛОВИХ ПРИЛАДІВ, А ПРАВИЛЬНІСТЬ ЇХ ПІДБОРУ, РОЗМІЩЕННЯ І НАЛАШТУВАННЯ ВИЗНАЧАЮТЬ УСПІХ СЦЕНАРІЮ ОСВІТЛЕННЯ
Визнання
Зірки світової архітектури - Петер Цумтор, Девід Чіпперфілд, Кенг Кума, Neri & Hu, мережі магазинів Hermes, Valentino, Bottega Veneta і багато інших для своїх знакових проектів вибирають освітлювальні прилади Viabizzuno.
360°
Для проекту освітлення з використанням LED приладів важливо, щоб всі прилади були від одного виробника. Це гарантує відповідність сценарію очікуванням. Тому що параметри світла у різних виробників не збігаються.В каталозі Viabizzuno - 6 мільйонів можливих конфігурацій світильників. Це дозволяє відповісти на будь-які завдання з "одних рук".
2 в 1
Унікальні системи вбудованих в архітектуру алюмінієвих профілів Viabizzuno дозволяють розмістити в них одночасно джерела і розсіяного, і спрямованого світла. Такі ж здібності у наших трекових систем. Це дозволяє, використовуючи єдиний елемент, що виглядає цілістно і лаконічно, повністю вирішити задачу освітлення всіх зон кімнати, з можливістю доповнення, настройки і модуляції. І при цьому підкреслити геометрію просторів, забезпечити зонування та ін.
Якість світла
Люди витрачають багато зусиль на підбір кольору і матеріалів в інтер'єрі. А потім спотворюють їх в значній мірі, вибравши освітлення зі світлодіодами низької якості. Всі прилади Viabizzuno оснащені кристалами LED з індексом передачі кольору 95 і 98 (що відповідає сонячним характеристикам) і кроком Мак-Адама 1 або 2 (мінімальні відхилення). Там, де важливі кольори та їх поєднання - відомі дизайнери завжди використовують Viabizzuno. Таке світло ще й краще впливає на зір.
Запитати у експерта
Прізвище
Ім`я
Як з вами зв`язатися?
Телефон
E-mail
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"
Про нас
З 1995 року ми присвячуємо себе преміальним інтер'єрам.

Ми навчилися бачити і відстежувати тренди, розуміти,що набирає актуальності, а що застаріває. відзначати створене надовго від тимчасових примх моди.

Наші семінари та навчальні програми відвідали тисячі українських і зарубіжних дизайнерів, а також підприємці меблевої індустрії. Ми створюємо красиві речі і допомагаємо в цьому іншим.


Віталій Івахов
власник бренду "100% Інтер'єр»

Про нас
З 1995 року ми присвячуємо себе преміальним інтер'єрам.

Ми навчилися бачити і відстежувати тренди, розуміти,що набирає актуальності, а що застаріває. відзначати створене надовго від тимчасових примх моди.

Наші семінари та навчальні програми відвідали тисячі українських і зарубіжних дизайнерів, а також підприємці меблевої індустрії. Ми створюємо красиві речі і допомагаємо в цьому іншим.


Віталій Івахов
власник бренду "100% Інтер'єр»


"Я з великою повагою ставлюся до компанії та людей, які мають багатий досвіт здатні вчитися новому і створювати інноваційні продукти. Мене дійсно вражає здатність Віталія і його команди працювати над проектом з емпатією та самовіддачею. Дуже яксраво віризняє компанію серед інших застосування дизайн-мислення як метод створення проектив - здатність проявляти емпатію, чути свого споживача і вирішувати його проблеми."
Олександр Акименко
Випускник Стенфордського університету. Консультант, викладач программ з дизайн-мислення
"Ця компанія не продає мені продукт, вона продає спосіб життя. Вони цінують мій час, знають, що мені потрібно не питаючи напряму, що я хочу і вражають рішеннями. Я не знаю хто ще б міг так просто говорити про складне, про дизайн, як Віталій Івахов (власник "100% Інтер'єр")! Це живий путівник у світ трендів та знавець усіх аспектів потреб клієнтів. Мабуть потрібно так само як він любити свою справу, аби приносити стільки користі оточуючим. "
Ольга Іванченко
Координатор проектів відділу з розвитку і фінансування ЄБРР в Україні, Куратор ініціативи з розвитку меблевого сектору в рамках EU4Business
"Дизайн від Віталія Івахова - це про розуміння глибинних потреб власника інтер'єру. Це про практичність, про функціональність це про твої відчуття. Віталій - майстер зібрати твої бажання і потреби в цілісний красивий і неймовірно зручний образ."
Тарас Комаренко
"Smart People" Керівник навчальних програм для меблевого бізнесу, власник консалтингової компанії.
"Для мене Віталій, це людина яка вражає глибиною знань про дизайн і створення меблів. Для нього меблі, це не про гарну картинку! Це про цінність, функціонал і комфорт які вони будуть створювати для своїх господарів.


Володимир Патіс
Президент української асоціації меблевиків УАМ. Керівник компанії «Ескада-М»
"С Иваховым и его компанией знакома с 2008 года. Их всегда отличало стремление и способность замечать самые актуальные мировые тренды в дизайне и создавать инновационные интерьерные продукты. А также систематизировать, все раскладывать по полочкам и делать сложное доступным"
Ольга Богданова
Архітектор. Співвласник студії 2b group."Віталій - нереально крутий дизайнер! Та до того ж, його меблі дуже практичні та функціональні."
Андрій Завальнюк
Власник і керівник компанії Меблеві Технології.
" Для моєї компанії Івахов - це повна зміна свідомості! Це осмислення свого місця і своєї справи. Він мабуть единий в Україні, хто має такий шалений досвід в дизайні і меблях в комплексі з ВІДЧУТТЯМ прекрасного і трендового. Тож нашій компанії дуже пощастило, що саме він консультував нас і допомогав змінитись. Завдяки цим трансформаціям, після Івахова, ми думаємо не тільки про підкорення ринку України, а навіть про світові ринки."
Світлана Гайдайчук
Власник меблевої компанії Вавілон,
багаторазового переможця меблевих конкурсів в Україні"Виталий Ивахов обладает не только отменным вкусом и тонким дизайнерским чутьем, но и колоссальным жизненным опытом и такой же мудростью. Есть люди, которые хороши в своем деле- и только, а есть гуру, мудрецы. Как, в случае Виталия- он гуру дизайна!."
Надія Родіонова
Директор компанії Лівінг Вуд - офіційного представника легендарних австрійських фарб Адлер в Україні.
КОНТАКТИ

КИЇВ
ВУЛ. ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, 16А
050 456 27 88
050 450 73 76
050 454 89 95
PROJECT.100PRO@GMAIL.COM

ЗАПОРІЖЖЯ
ВУЛ. АНТЕННА, 11
050 484 01 22
project.100pro@gmail.com