ЯК СТВОРИТИ КРАЩУ ГАРДЕРОБНУ?

Речей багато, а місця мало ... Як спроектувати красиву гардеробну, вмістити більше і витратити менше?

За 24 роки ми спроектували 1000 гардеробних ... Ми знаємо як спроектувати раціональну систему зберігання, в якій все поміститься. Успіх проекту залежить від розуміння завдань зберігання.

ЗАВАНТАЖУЙТЕ "АНКЕТУ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ"
прямо зараз.

Анкета зберігання речей
Ім`я/Прізвище
Телефон
E-mail
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"

ЯК ВИТРАТИТИ МЕНШЕ І ВМІСТИТИ ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО?
МИ БАЧИМО СВОЇМ ЗАВДАННЯМ СПРОЕКТУВАТИ "РОЗУМНУ ГАРДЕРОБНУ".


Вона робить життя легшим ... У ній все під рукою. Можна швидко все знайти. Зручно складати і повертати речі на місце. Де потрібно - освітлене. Ми працюємо над тим, як у Вас "все поміститься", а не над тим, як продати якомога більше шаф.
SMART система зберігання
Ми разом з Вами ретельно осмислюємо саме Вашу кількість речей і завдання до їх зберігання і використання. Нам важливо збудувати не гардероб взагалі, а гардероб для саме Ваших речей.
24 - річний досвід проектування
На будь-якій площі можна знайти оптимальний спосіб зберігання.Ми багато підгледіли в каталогах провідних європейських брендів, з якими співпрацювали 20 років. А ще в книгах Марі Кондо про магію наведення порядку. І навіть в японських підходах до розміщення інструментів на виробництві. Це вилилося в багатогранний досвід.
Преміальні матеріали

Дослідження кращих проектів і прийомів організації речей привело нас до власної системи оптимізації. Ми не проектуємо зайвих ящиків, полиць або панелей. Це дозволяє нам використовувати преміальні італійські матеріали, але витрачати їх менше. Як мінімум - вдвічі менше.
Зважена ціна
від 50 000 грн.
Дематеріалізація.
Преміальний товар відрізняється від масового не якістю виготовлення, а якістю матеріалів. Ми придумуємо як вирішити всі завдання зберігання, використовуючи менше матеріалів. Але завжди - тільки преміальні матеріали.

Задати питання експерту
Ім`я/Прізвище
Як з вами зв`язатися?
Телефон
E-mail
Заповнюючи цю форму я підтверджую згоду на обробку моїх персональних даних в рамках проектів "100% Інтер'єр"
Extrawall
Універсальна система забудови ніш та гардеробів, створення окремого приміщення
МИ ПЕРЕОСМИСЛЮЄМО ШАФУ. МИ ДИВИМОСЯ НА ЇЇ ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ - ФАСАДИ І СТЕЛАЖІ - ОКРЕМО. І ЗМІНЮЄМО ЇХ.

Дерев'яні стіни Extrawall - альтернатива звичним шафам.
Шафи громіздкі. Шафи нудні. Шафи складно вписувати в неточну геометрію інтер'єрних ніш. Шафи - проблема?
Легкий і чистий монтаж
Завжди важко втиснути шафу в нішу так бездоганно, як "снаряд в дуло". Завдяки Extrawall - це легко. Стіна Extrawall монтується ідеально до підлоги і стелі на спеціальних прихованих направляючих. Фіксується до стін. Потім навішуються розпашні фасади.
Зовнішній вигляд

Можна "грати бюджетом", купивши розкішний дерев'яний фасад і скромну, але функціональну стелажну систему всередину. Або взагалі розділивши покупку шафи на два етапи: стелажі окремо, фасади окремо.
Розмежування кімнат

Extrawall - це не тільки кабіна - це і стіна, і ширма. Extrawall часто використовують з метою розмежування інтер'єрних просторів, прохідної гардеробної, або кухонної кабіни.
Чорнова кухня

Часто кухню ділять на "барну" частину - мийка, швидке приготування і видача, та "чорнову" частину - зберігання, чистка і порізка продуктів, теплова обробка. Така "чорнова" частина ідеально ховається в кабіну Extrawall.
Якщо подумки відокремити фасади шафи від її корпусу і зафіксувати їх між підлогою, стелею і стінами - ми локалізуємо за ними будь-який потрібний нам об`єм. А всередині цього об`єму поставимо відповідні стелажі. Так у нас з'явиться маса нових можливостей для маневру - ціною, конфігурацією полиць і ящиків, органайзерами, освітленням всередені і зовнішнім оздобленням.
Left
Right

Про нас
З 1995 року ми присвячуємо себе преміальним інтер'єрам.

Ми навчилися бачити і відстежувати тренди, розуміти,що набирає актуальності, а що застаріває. відзначати створене надовго від тимчасових примх моди.

Наші семінари та навчальні програми відвідали тисячі українських і зарубіжних дизайнерів, а також підприємці меблевої індустрії. Ми створюємо красиві речі і допомагаємо в цьому іншим.


Віталій Івахов
власник бренду "100% Інтер'єр»


Про нас
З 1995 року ми присвячуємо себе преміальним інтер'єрам.

Ми навчилися бачити і відстежувати тренди, розуміти,що набирає актуальності, а що застаріває. відзначати створене надовго від тимчасових примх моди.

Наші семінари та навчальні програми відвідали тисячі українських і зарубіжних дизайнерів, а також підприємці меблевої індустрії. Ми створюємо красиві речі і допомагаємо в цьому іншим.


Віталій Івахов
власник бренду "100% Інтер'єр»


"Я з великою повагою ставлюся до компанії та людей, які мають багатий досвіт здатні вчитися новому і створювати інноваційні продукти. Мене дійсно вражає здатність Віталія і його команди працювати над проектом з емпатією та самовіддачею. Дуже яксраво віризняє компанію серед інших застосування дизайн-мислення як метод створення проектив - здатність проявляти емпатію, чути свого споживача і вирішувати його проблеми."
Олександр Акименко
Випускник Стенфордського університету. Консультант, викладач программ з дизайн-мислення
"Ця компанія не продає мені продукт, вона продає спосіб життя. Вони цінують мій час, знають, що мені потрібно не питаючи напряму, що я хочу і вражають рішеннями. Я не знаю хто ще б міг так просто говорити про складне, про дизайн, як Віталій Івахов (власник "100% Інтер'єр")! Це живий путівник у світ трендів та знавець усіх аспектів потреб клієнтів. Мабуть потрібно так само як він любити свою справу, аби приносити стільки користі оточуючим. "
Ольга Іванченко
Координатор проектів відділу з розвитку і фінансування ЄБРР в Україні, Куратор ініціативи з розвитку меблевого сектору в рамках EU4Business
"Дизайн від Віталія Івахова - це про розуміння глибинних потреб власника інтер'єру. Це про практичність, про функціональність це про твої відчуття. Віталій - майстер зібрати твої бажання і потреби в цілісний красивий і неймовірно зручний образ."
Тарас Комаренко
"Smart People" Керівник навчальних програм для меблевого бізнесу, власник консалтингової компанії.
"Для мене Віталій, це людина яка вражає глибиною знань про дизайн і створення меблів. Для нього меблі, це не про гарну картинку! Це про цінність, функціонал і комфорт які вони будуть створювати для своїх господарів.


Володимир Патіс
Президент української асоціації меблевиків УАМ. Керівник компанії «Ескада-М»
"С Иваховым и его компанией знакома с 2008 года. Их всегда отличало стремление и способность замечать самые актуальные мировые тренды в дизайне и создавать инновационные интерьерные продукты. А также систематизировать, все раскладывать по полочкам и делать сложное доступным"
Ольга Богданова
Архітектор. Співвласник студії 2b group."Віталій - нереально крутий дизайнер! Та до того ж, його меблі дуже практичні та функціональні."
Андрій Завальнюк
Власник і керівник компанії Меблеві Технології.
" Для моєї компанії Івахов - це повна зміна свідомості! Це осмислення свого місця і своєї справи. Він мабуть единий в Україні, хто має такий шалений досвід в дизайні і меблях в комплексі з ВІДЧУТТЯМ прекрасного і трендового. Тож нашій компанії дуже пощастило, що саме він консультував нас і допомогав змінитись. Завдяки цим трансформаціям, після Івахова, ми думаємо не тільки про підкорення ринку України, а навіть про світові ринки."
Світлана Гайдайчук
Власник меблевої компанії Вавілон,
багаторазового переможця меблевих конкурсів в Україні"Виталий Ивахов обладает не только отменным вкусом и тонким дизайнерским чутьем, но и колоссальным жизненным опытом и такой же мудростью. Есть люди, которые хороши в своем деле- и только, а есть гуру, мудрецы. Как, в случае Виталия- он гуру дизайна!."
Надія Родіонова
Директор компанії Лівінг Вуд - офіційного представника легендарних австрійських фарб Адлер в Україні.
Контакти

Київ
вул. ВасилЯ Липківського, 16а
050 456 27 88
050 450 73 76
050 454 89 95
PROJECT.100PRO@GMAIL.COM

Запоріжжя
вул. Антенна, 11
050 484 01 22
project.100pro@gmail.com